O firmie HostMark.pl

Biznes robią Ci, którzy znają i rozumieją ludzi

Firma Marek.pro Marek Drzewiecki będąca właścicielem serwisu HostMark.pl to grupa entuzjastów która od kilku lat rozwija swoje umiejętności w szeroko rozumianej administracji systemami Linux.
To właśnie te kilka lat i połączenie wiedzy oraz doświadczenia pozwoliło nam stworzyć prężnie rozwijającą się firmę oferująca usługi z pełnym wsparciem technicznym.

Od początku największy nacisk kładziemy na komunikację z klientem – staramy się poznać jego potrzeby i zaoferować usługę dostosowaną do jego potrzeb na najwyższym światowym poziomie.
Nie ograniczamy się wyłącznie do zapewnienia usługi serwera – poza samą usługą zawsze chętnie poradzimy w innych sprawach związanymi z hostingiem, przez co każdy z klientów czuje się u Nas jak u siebie w domu!

Dlaczego my?

Administrujemy ponad 10 lat

Pracowaliśmy chyba na wszystkich możliwych konfiguracjach i śmiało możemy napisać że na administracji zjedliśmy zęby

Bezpieczeństwo to podstawa

Każda wdrażana przez Nas usługa ma wysoki ( wręcz paranoiczny) poziom zabezpieczeń

Kompleksowe usługi

Jako nieliczni jesteśmy w stanie utrzymać zarówno mały lokalną wizytówkę jak i ogólnopolski serwis ze skokami ruchu

Sprawdzone rozwiązania

Stosujemy sprawdzone rozwiązania które dają duże możliwości w rozsądnym budżecie

Co mówią o Nas klienci?

Wykonywane przez nas usługi projektowania stron Internetowych cechuje nie tylko najwyższy profesjonalizm, ale też duży nacisk kładziemy na oryginalność jak i również pomysłowość. Nasz zespół działa niekonwencjonalnie, a co za tym idzie, tego samego oczekujemy od partnera z branży IT, któremu to powierzamy między innymi serwisy naszych Klientów. Stawiamy olbrzymi nacisk na wydajność, bezpieczeństwo oraz długofalową współpracę. Przez pierwszy rok sprawdzaliśmy support firmy w kryzysowych sytuacjach, co utwierdziło nas tylko w przekonaniu, że będzie to właściwy wybór.Dzięki wsparciu hostmark.pl, migracja kilku kolejnych serwerów dedykowanych przebiegła sprawnie, z zachowaniem ciągłości usług, przez nas świadczonych.

Krzysztof

przedsiębiorca

Nowoczesne centrum danych w Polsce

Wszystkie serwery umieszczone są w nowoczesnym Centrum Danych w Gdańsku. Pomieszczenia gdzie umieszczone są serwery są na bieżąco monitorowane, mają zapewnione zapasowe źródła zasilania ( UPS + agregat) oraz błyskawiczną reakcje techników pracujących 24 godziny na dobę. Do tego kilka bezpośrednich styków o przepustowości 10 gbps z największymi operatorami zdolnymi przyjąć każdy ruch oraz certyfikat zgodności z standardem TIER III