Życzenia wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składamy najlepsze życzenia Niech ten szczególny okres  będzie czasem zadumy, wyciszenia,wypoczynku i prawdziwej radości. Życzymy także dużo zdrowia które jest teraz szczególnie ważne dla każdego, i dziękujemy że jesteście z nami. Wszystkiego co najlepsze życzy Wam zespół HostMark.pl!     Więcej »

17th Apr 2022
PHP 8.1 na hostingu www i hostingu dedykowanym!

PHP w wersji 8.1 zostało dodane dla usług hostingu www oraz hostingu dedykowanego.

Wdrażamy również tę wersję sukcesywnie dla serwerów VPS i dedykowanych, więc niedługo pojawi się ona w każdym serwerze

7th Dec 2021
Zmiana nazwy firmy

Z nieukrywaną radością informujemy iż w dniu dzisiejszym nastąpiła nazwa naszej firmy. Obecna nazwa firmy to "HostMark.pl Marek Drzewiecki". Pozostałe dane, tj. dane do wpłat, adres, numery faktur itp. nie uległy zmianie. W związku z powyższą zmianą zaktualizowaliśmy też regulamin oraz politykę prywatności. W przypadku ... Więcej »

25th Jan 2021
PHP8 w HostMark.pl

Hosting współdzielony oraz hosting dedykowany z obsługą PHP w wersji 8!

Życzymy owocnych testów i migracji na nową wersję PHP

28th Dec 2020
Szybka autoryzacja kodem PIN

Support PIN w HostMark  Chcesz, by ktoś skontaktował się z nami w Twoim imieniu? Księgowa, Programista, Administrator Twojej strony www itp.   Teraz to nie problem! Załatwisz to w bardzo prosty sposób: - Zaloguj się do swojego Panelu Klienta. - Po prawej stronie znajdziesz opcję “Support PIN”. - Zapisz PIN - Przekaż PIN ... Więcej »

2nd Jul 2020
Wygeneruj własny kody rabatowy!

  Teraz w Panelu Klienta znajdziesz nową opcję - Własne Kody Rabatowe.  Dołączając do naszego Programu Partnerskiego, możesz wygenerować unikalny kod rabatowy.  Kod możesz podawać na swojej stronie - dzięki temu polecający otrzyma 20% rabatu, a ty od 15 do nawet 25% od każdej opłaconej faktury! Więcej informacji znajdziesz ... Więcej »

23rd Jun 2020
Wprowadziliśmy powiadomienia sms

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, dodaliśmy usługę powiadomień sms. Wiadomości będą informowały o zmianach na koncie klienta, jak również przypominały o zbliżających się płatnościach. Rozwiązanie dotyczy najważniejszych komunikatów. Powiadomienia te otrzymasz gdy:   Zostanie wystawiona nowa ... Więcej »

16th Jun 2020
Uwierzytelnianie dwuskladnikowe

W panelu klienta dodaliśmy możliwość uwierzytelniania dwuskładnikowego.
Jeżeli jeszcze nie aktywowałeś tej funkcji polecamy zrobić to jak najszybciej:

https://hostmark.pl/knowledgebase/163/Jak-wczy-uwierzytelnianie-dwuskadnikowe.html

18th May 2020
Litespeed -hit czy kit ?

Rynek serwerów http jest obecnie zdominowany przez pięciu graczy (% udziału w rynku, stan na Listopad 2019 r.):– Apache – 43,2 %– Nginx – 30,7 %– Cloudflare Server – 11,7%– Microsoft IIS – 8%– Litespeed – 5% Jak widać, Apache nadal wiedzie tu prym, głównie ze względu na prostotę instalacji, konfiguracji, pełne ... Więcej »

19th Nov 2019
Krytyczna podatność w popularnym pluginie WordPress – WooCommerce

Jeśli posiadasz witrynę e-commerce zbudowaną na WordPress i używasz wtyczki WooCommerce, strzeż się nowej luki, która może zagrozić Twojemu sklepowi internetowemu. Simon Scannell, badacz z RIPS Technologies GmbH, odkrył lukę w usuwaniu niepożądanych plików w popularnej wtyczce WooCommerce, która umożliwia uzyskanie pełnej ... Więcej »

8th Nov 2018