Szybka autoryzacja kodem PIN

Support PIN w HostMark  Chcesz, by ktoś skontaktował się z nami w Twoim imieniu? Księgowa, Programista, Administrator Twojej strony www itp.   Teraz to nie problem! Załatwisz to w bardzo prosty sposób: - Zaloguj się do swojego Panelu Klienta. - Po prawej stronie znajdziesz opcję “Support PIN”. - Zapisz PIN - Przekaż PIN ... Więcej »

2nd Jul 2020
Wygeneruj własny kody rabatowy!

  Teraz w Panelu Klienta znajdziesz nową opcję - Własne Kody Rabatowe.  Dołączając do naszego Programu Partnerskiego, możesz wygenerować unikalny kod rabatowy.  Kod możesz podawać na swojej stronie - dzięki temu polecający otrzyma 20% rabatu, a ty od 15 do nawet 25% od każdej opłaconej faktury! Więcej informacji znajdziesz ... Więcej »

23rd Jun 2020
Wprowadziliśmy powiadomienia sms

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, dodaliśmy usługę powiadomień sms. Wiadomości będą informowały o zmianach na koncie klienta, jak również przypominały o zbliżających się płatnościach. Rozwiązanie dotyczy najważniejszych komunikatów. Powiadomienia te otrzymasz gdy:   Zostanie wystawiona nowa ... Więcej »

16th Jun 2020
Uwierzytelnianie dwuskladnikowe

W panelu klienta dodaliśmy możliwość uwierzytelniania dwuskładnikowego.
Jeżeli jeszcze nie aktywowałeś tej funkcji polecamy zrobić to jak najszybciej:

https://hostmark.pl/knowledgebase/163/Jak-wczy-uwierzytelnianie-dwuskadnikowe.html

18th May 2020
Litespeed -hit czy kit ?

Rynek serwerów http jest obecnie zdominowany przez pięciu graczy (% udziału w rynku, stan na Listopad 2019 r.):– Apache – 43,2 %– Nginx – 30,7 %– Cloudflare Server – 11,7%– Microsoft IIS – 8%– Litespeed – 5% Jak widać, Apache nadal wiedzie tu prym, głównie ze względu na prostotę instalacji, konfiguracji, pełne ... Więcej »

19th Nov 2019
Krytyczna podatność w popularnym pluginie WordPress – WooCommerce

Jeśli posiadasz witrynę e-commerce zbudowaną na WordPress i używasz wtyczki WooCommerce, strzeż się nowej luki, która może zagrozić Twojemu sklepowi internetowemu. Simon Scannell, badacz z RIPS Technologies GmbH, odkrył lukę w usuwaniu niepożądanych plików w popularnej wtyczce WooCommerce, która umożliwia uzyskanie pełnej ... Więcej »

8th Nov 2018
Nowa oferta serwerów dedykowanych z administracją!

Z przyjemnością informuję iż od dnia dzisiejszego na naszej stronie dostępna jest nowa oferta serwerów dedykowanych. Nowa oferta to przede wszystkim: 1) Serwerownia spełniająca wymagania TIER III Od początku działalności duży nacisk kładziemy na to by miejsce w którym utrzymujemy naszych klientów spełniało wymagania dotyczące ... Więcej »

3rd Oct 2018
Różnica między oprogramowaniem open source a wolnym

Czy oprogramowanie open source jest tym samym co wydawane bezpłatnie (free) ? Jakie są między nimi różnice i na co należ zwrócić uwagę? Wszystkie te kwestie poruszymy w dzisiejszym artykule – miłej lektury.   Wprowadzenie Jednym z aspektów tworzenia oprogramowania o którym wielu ludzi zapomina, jest to jak oprogramowanie powinno ... Więcej »

18th Sep 2018
Co to jest serwer VPS?

Wśród wielu różnego rodzaju rozwiązań w świecie IT w ostatnich latach powstają coraz to bardziej rozbudowane opcje. Wśród nich bardzo interesującym przykładem jest serwer VPS i to on będzie bohaterem niniejszego tekstu. Czym on jest, jakie daje profity i do jakich pasuje zastosowań?   Czym jest serwer VPS? Wirtualny serwer (czyli ... Więcej »

5th Sep 2018
Hosting www czy serwer vps?

Internet rozwija się niezwykle dynamicznie, a wraz z nim powstaje szereg nowych pojęć. Wiele z nich nie było zbyt dobrze znane szerokim masom ludzi. Wśród tego rodzaju terminów jest, chociażby hosting www, bez którego ciężko nawet wyobrazić sobie istnienie znanego nam internetu. Tym samym warto dużo bliżej poznać to zagadnienie. ... Więcej »

5th Sep 2018