Uwierzytelnianie dwuskladnikowe

W panelu klienta dodaliśmy możliwość uwierzytelniania dwuskładnikowego.
Jeżeli jeszcze nie aktywowałeś tej funkcji polecamy zrobić to jak najszybciej:

https://hostmark.pl/knowledgebase/163/Jak-wczy-uwierzytelnianie-dwuskadnikowe.html

18th May 2020
Litespeed -hit czy kit ?

Rynek serwerów http jest obecnie zdominowany przez pięciu graczy (% udziału w rynku, stan na Listopad 2019 r.):– Apache – 43,2 %– Nginx – 30,7 %– Cloudflare Server – 11,7%– Microsoft IIS – 8%– Litespeed – 5% Jak widać, Apache nadal wiedzie tu prym, głównie ze względu na prostotę instalacji, konfiguracji, pełne ... Więcej »

19th Nov 2019
Krytyczna podatność w popularnym pluginie WordPress – WooCommerce

Jeśli posiadasz witrynę e-commerce zbudowaną na WordPress i używasz wtyczki WooCommerce, strzeż się nowej luki, która może zagrozić Twojemu sklepowi internetowemu. Simon Scannell, badacz z RIPS Technologies GmbH, odkrył lukę w usuwaniu niepożądanych plików w popularnej wtyczce WooCommerce, która umożliwia uzyskanie pełnej ... Więcej »

8th Nov 2018
Nowa oferta serwerów dedykowanych z administracją!

Z przyjemnością informuję iż od dnia dzisiejszego na naszej stronie dostępna jest nowa oferta serwerów dedykowanych. Nowa oferta to przede wszystkim: 1) Serwerownia spełniająca wymagania TIER III Od początku działalności duży nacisk kładziemy na to by miejsce w którym utrzymujemy naszych klientów spełniało wymagania dotyczące ... Więcej »

3rd Oct 2018
Różnica między oprogramowaniem open source a wolnym

Czy oprogramowanie open source jest tym samym co wydawane bezpłatnie (free) ? Jakie są między nimi różnice i na co należ zwrócić uwagę? Wszystkie te kwestie poruszymy w dzisiejszym artykule – miłej lektury.   Wprowadzenie Jednym z aspektów tworzenia oprogramowania o którym wielu ludzi zapomina, jest to jak oprogramowanie powinno ... Więcej »

18th Sep 2018
Co to jest serwer VPS?

Wśród wielu różnego rodzaju rozwiązań w świecie IT w ostatnich latach powstają coraz to bardziej rozbudowane opcje. Wśród nich bardzo interesującym przykładem jest serwer VPS i to on będzie bohaterem niniejszego tekstu. Czym on jest, jakie daje profity i do jakich pasuje zastosowań?   Czym jest serwer VPS? Wirtualny serwer (czyli ... Więcej »

5th Sep 2018
Hosting www czy serwer vps?

Internet rozwija się niezwykle dynamicznie, a wraz z nim powstaje szereg nowych pojęć. Wiele z nich nie było zbyt dobrze znane szerokim masom ludzi. Wśród tego rodzaju terminów jest, chociażby hosting www, bez którego ciężko nawet wyobrazić sobie istnienie znanego nam internetu. Tym samym warto dużo bliżej poznać to zagadnienie. ... Więcej »

5th Sep 2018
Jaki kupić hosting?

Bardzo chętnie decydujemy się na zakładanie stron internetowych, ponieważ drzemie w nich niemały potencjał marketingowy. Pragnąc również posiadać taką wizytówkę w sieci, warto postarać się o porządnie i sprawnie działającą usługę hostingową. To właśnie za sprawą tej usługi nasza strona internetowa będzie sprawnie ... Więcej »

5th Sep 2018
Optymalizacja strony z pagespeed insights

Szybkość wczytywania strony to jeden z ważniejszych czynników jej wartości zarówno dla seo, jak i użytkowników. I nie ma tu nic dziwnego, bo każdy lubi jak podstrony przeskakują płynnie i nie trzeba czekać po kilka sekund na załadowanie wyników. Na rynku jest wiele narzędzi wspomagających sprawdzanie szybkości wczytywania strony ... Więcej »

5th Sep 2018
Jaki hosting na pierwszego bloga?

Wiele osób zakładając bloga, ma problem z tym czy założyć go na darmowej platformie, czy może ponieść niewielkie koszty i zakupić własny hosting. Będąc w takiej właśnie sytuacji, nie da się w ledwie kilku zdaniach udzielić jednoznacznej oraz szybkiej odpowiedzi na to pytanie. Wynika to bowiem z tego, że należy zastanowić się ... Więcej »

21st Aug 2018