Program partnerski w HostMark.pl

Zarabiaj polecając nasze usługi

Dlaczego warto dołączyć do programu?

Dołączenie nic nie kosztuje

Nie ma żadnych opłat za dołączenie ani korzystanie z programu

Więcej polecasz - więcej zarabiasz

Im więcej polecasz tym więcej wpada na twoje konto

Stały pewny dochód

Polecasz raz, a zarabiasz cały czas - z każdym odnowieniem usługi otrzymujesz prowizję

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania – jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie napisz do Nas na pomoc@hostmark.pl

Każdy klient posiadający konto w naszym serwisie może przystąpić do programu partnerskiego. Przystąpienie do programu jest w pełni bezpłatne, nie ma też żadnych wymagań dotyczących ilości poleconych klientów.

Standardowa prowizja dla każdego nowego konta to 10% od oplaconej faktury – liczy się zarówno zamówienie jak i odnowienie usługi. Prowizja ta jest zwiększana, i:

  • Powyżej 5 poleconyh usług – 15%
  • Powyżej 25 poleconych usług – 20%
  • Powyżej 40 poleconych usług – 25%

Zawiłość polskiego prawa oraz różne interpretacje zebranych środków z Programu partnerskiego przez urzędy skarbowe w obecnej chwili pozwalają nam na wypłatę zebranych środków tylko przez podmioty zarejestrowane jako firmy.
Aby wypłacić środki proszę o kontakt mailowy na pomoc@hostmark.pl – udzielimy wtedy wszystkich niezbędnych informacji na temat sposobu rozliczenia środków.

Po wejściu poprzez link referencyjny (reflink) przeglądarka przypisuje odpowiednie ciasteczko które jest zapisywane i użyte podczas zamówienia usługi.
Ciasteczko jest przypisywane dożywotnio – tak wiec tak długo jak użytkownik dokonuje zamówień wchodząc wcześniej z danego reflinka, tak długo klient jest przypisany jako polecający

Jeżeli kiedykolwiek wejście na stronę nastąpiło poprzez reflinka, na dole naszej witryny i panelu klienta będzie widniała informacja “Nasze usługi polecił Ci polecający o id xx” , gdzie xx to id polecającego. Daje to wtedy 100% pewności, że polecenie zostanie przypisane poprawnie.

Ilość poleconych klientów i zamówionych przez nich usług jest widoczna w zakładce “Program partnerski” po zalogowaniu do panelu klienta.

Oczywiście.

Wszystkie środki z programu partnerskiego są automatycznie wypłacane w ciągu 24h i widoczne w twoim wirtualnym portfelu – możesz więc je przeznaczyć zarówno za zakup nowych usług jak i odnowienie obecnych.
Jeśli kwota w skarbonce jest mniejsza niż faktura za usługę możesz wykorzystać zebrane środki, i poprostu dopłacić brakującą kwotę dowolnym kanałem płatności

Istnieje możliwość przekazania zebranych środków z programu partnerskiego na inne konto klienta – w tym celu proszę o kontakt z autoryzowanego maila na pomoc@hostmark.pl