Program partnerski HostMark.pl

Zarabiaj polecając nasze usługi

Program partnerski w HostMark.pl

Już teraz możesz zacząć zarabiać polecając nasze usługi swoim znajomym, klientom czy współpracownikom. Brak jakichkolwiek wymagań(poza założeniem konta), automatyczna wypłata prowizji czy zysk do 25% od każdej opłaconej faktury – zacznij już dziś i zarabiaj!

Zyski rosną

Polecasz raz, a zarabiasz prowizję od klienta cały czas!

Pełna przejrzystość

Pełny wgląd do listy poleconych, kliknięć i usług kupionych z polecenia

PPC-Marketing-Image

Program prosty jak drut i jasny jak słońce 👍

Biznes musi opierać się na jak najprostszych zasadach by obie strony były zawsze zadowolone.
Nie inaczej jest i w naszym programie partnerskim – zobacz jakie to proste:

PPC-Mathematic-Image

Najczęściej zadawane pytania

poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania – jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie napisz do Nas na pomoc@hostmark.pl

Kto może skorzystać z programu partnerskiego?

Każdy klient posiadający konto w naszym serwisie może przystąpić do programu partnerskiego. Przystąpienie do programu jest w pełni bezpłatne, nie ma też żadnych wymagań dotyczących ilości poleconych klientów.

Jaką prowizję otrzymuję z programu partnerskiego?

Standardowa prowizja dla każdego nowego konta to 10% od oplaconej faktury – liczy się zarówno zamówienie jak i odnowienie usługi. Prowizja ta jest zwiększana, i:

  • Powyżej 5 poleconyh usług – 15%
  • Powyżej 25 poleconych usług – 20%
  • Powyżej 40 poleconych usług – 25%

Czy mogę wypłacić zebrane środki z programu partnerskiego?

Zawiłość polskiego prawa oraz różne interpretacje zebranych środków z Programu partnerskiego przez urzędy skarbowe w obecnej chwili pozwalają nam na wypłatę zebranych środków tylko przez podmioty zarejestrowane jako firmy.
Aby wypłacić środki proszę o kontakt mailowy na pomoc@hostmark.pl – udzielimy wtedy wszystkich niezbędnych informacji na temat sposobu rozliczenia środków.

W jaki sposób przypisywany jest polecający?

Po wejściu poprzez link referencyjny (reflink) przeglądarka przypisuje odpowiednie ciasteczko które jest zapisywane i użyte podczas zamówienia usługi.
Ciasteczko jest przypisywane dożywotnio – tak wiec tak długo jak użytkownik dokonuje zamówień wchodząc wcześniej z danego reflinka, tak długo klient jest przypisany jako polecający

Jak osoba której poleciłem usługi może sprawdzić czy weszła z mojego reflinka?

Jeżeli kiedykolwiek wejście na stronę nastąpiło poprzez reflinka, na dole naszej witryny i  panelu klienta będzie widniała informacja “Nasze usługi polecił Ci polecający o id xx” , gdzie xx to id polecającego. Daje to wtedy 100% pewności, że polecenie zostanie przypisane poprawnie.

Jak mogę sprawdzić ilość poleconych klientów?

Ilość poleconych klientów i zamówionych przez nich usług jest widoczna w zakładce “Program partnerski” po zalogowaniu do panelu klienta.

Czy środki z programu partnerskiego mogę przeznaczyć na zakup/odnowienie usług w firmie?

Oczywiście.

Wszystkie środki z programu partnerskiego są automatycznie wypłacane w ciągu 24h i widoczne w twoim wirtualnym portfelu – możesz więc je przeznaczyć zarówno za zakup nowych usług jak i odnowienie obecnych.
Jeśli kwota w skarbonce jest mniejsza niż faktura za usługę możesz wykorzystać zebrane środki, i poprostu dopłacić brakującą kwotę dowolnym kanałem płatności

Czy i jak mogę przekazać środki z programu partnerskiego na inne konto?

Istnieje możliwość przekazania zebranych środków z programu partnerskiego na inne konto klienta – w tym celu proszę o kontakt z autoryzowanego maila na pomoc@hostmark.pl
Program Partnerski
Oceń ten wpis

+ +