Polecaj dobre usługi i zarabiaj!

Już teraz możesz zacząć zarabiać polecając nasze usługi swoim znajomym, klientom czy wspópracownikom. Brak jakichkolwiek wymagań(poza założeniem konta), automatyczna wypłata prowizji czy zysk do 25% od każdej opłaconej faktury - zacznij już dziś i zarabiaj!

Każdy klient posiadający konto w naszym serwisie może przystąpić do programu partnerskiego. Przystąpienie do programu jest w pełni bezpłatne, nie ma też żadnych wymagań dotyczących ilości poleconych klientów.

Standardowa prowizja dla każdego nowego konta to 10% od oplaconej faktury – liczy się zarówno zamówienie jak i odnowienie usługi. Prowizja ta jest zwiększana, i:

  • Powyżej 5 poleconyh usług – 15%
  • Powyżej 25 poleconych usług – 20%
  • Powyżej 40 poleconych usług – 25%

Zawiłość polskiego prawa oraz różne interpretacje zebranych środków z Programu partnerskiego przez urzędy skarbowe w obecnej chwili pozwalają nam na wypłatę zebranych środków tylko przez podmioty zarejestrowane jako firmy.
Aby wypłacić środki proszę o kontakt mailowy na pomoc@hostmark.pl – udzielimy wtedy wszystkich niezbędnych informacji na temat sposobu rozliczenia środków.

Po wejściu poprzez link referencyjny (reflink) przeglądarka przypisuje odpowiednie ciasteczko które jest zapisywane i użyte podczas zamówienia usługi.
Ciasteczko jest przypisywane dożywotnio – tak wiec tak długo jak użytkownik dokonuje zamówień wchodząc wcześniej z danego reflinka, tak długo klient jest przypisany jako polecający

Jeżeli kiedykolwiek wejście na stronę nastąpiło poprzez reflinka, na dole naszego panelu klienta będzie widniała informacja “Nasze usługi polecił Ci polecający o id xx” , gdzie xx to id polecającego. Daje to wtedy 100% pewności, że polecenie zostanie przypisane poprawnie.

Ilość poleconych klientów i zamówionych przez nich usług jest widoczna w zakładce “Program partnerski” po zalogowaniu do panelu klienta.

Oczywiście.

Wszystkie środki z programu partnerskiego są automatycznie wypłacane w ciągu 24h i widoczne w twoim wirtualnym portfelu – możesz więc je przeznaczyć zarówno za zakup nowych usług jak i odnowienie obecnych.
Jeśli kwota w skarbonce jest mniejsza niż faktura za usługę możesz wykorzystać zebrane środki, i poprostu dopłacić brakującą kwotę dowolnym kanałem płatności

Zobacz co mówią o Nas klienci

Program Partnerski
Oceń ten wpis