Program partnerski

Polecaj i zarabiaj

Program partnerski w HostMark.pl

Polecaj sprawdzone usługi i zarabiaj razem z nami!

Dołącz bez zobowiązań

Wystarczy zalogować sie do panelu klienta ,przejść do zakładki "Program partnerski" ( lub kliknąć tutaj ) i wygenerować swój unikalny kod rabatowy/polecający. Nie ma żadnych dodatkowych wymogów.

Twój kod pojecający to jednocześnie kod rabatowy

Twój kod polecający to jednocześnie rabat 20% na nasze usługi - zyskujesz więc zarówno ty jak i kupujący.

Im więcej polecasz tym więcej zarabiasz!

Na start otrzymujesz 10% od każdej opłaconej faktury za poleconą usługę. Dla najlepszych oferujemy nawet 25% prowizji!

Stały pewny dochód

Prowizję otrzymujesz zarówno przy zakupie, jak i odnowieniu usługi prez poleconego klienta. Wystarczy więc kilka poleceń by nie płacić za swoje usługi :)

Dołącz do programu

program partnerski

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania – jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie napisz do Nas na pomoc@hostmark.pl

Napisz do Nas

Każdy klient posiadający konto w naszym serwisie może przystąpić do programu partnerskiego. Przystąpienie do programu jest w pełni bezpłatne, nie ma też żadnych wymagań dotyczących ilości poleconych klientów.

Standardowa prowizja dla każdego nowego konta to 10% od oplaconej faktury – liczy się zarówno zamówienie jak i odnowienie usługi. Prowizja ta jest zwiększana, i: Powyżej 5 poleconyh usług – 15% Powyżej 25 poleconych usług – 20% Powyżej 40 poleconych usług – 25%

Zawiłość polskiego prawa oraz różne interpretacje zebranych środków z Programu partnerskiego przez urzędy skarbowe w obecnej chwili pozwalają nam na wypłatę zebranych środków tylko przez podmioty posiadające działalność gospodarczą. Aby wypłacić środki proszę o kontakt mailowy na pomoc@hostmark.pl – udzielimy wtedy wszystkich niezbędnych informacji na temat sposobu rozliczenia środków.

Polecający może być przypisany na dwa sposoby:
1) Po wejściu poprzez link referencyjny (reflink) przeglądarka przypisuje odpowiednie ciasteczko które jest zapisywane i użyte podczas zamówienia usługi.
Ciasteczko jest przypisywane dożywotnio – tak wiec tak długo jak użytkownik dokonuje zamówień wchodząc wcześniej z danego reflinka, tak długo klient jest przypisany jako polecający.
2) Używając kodu rabatowego wygenerowanego w panelu klienta polecający jest przypisywany do danego zamówienia - tak długo jak klient zamawia usługi używając twojego kodu jesteś przypisany jako jego polecający.

Jeżeli kiedykolwiek wejście na stronę nastąpiło poprzez reflinka, na dole naszej witryny i panelu klienta będzie widniała informacja “Nasze usługi polecił Ci polecający o id xx” , gdzie xx to id polecającego. Daje to wtedy 100% pewności, że polecenie zostanie przypisane poprawnie.

Ilość poleconych klientów i zamówionych przez nich usług jest widoczna w zakładce “Program partnerski” po zalogowaniu do panelu klienta.

Oczywiście. Wszystkie środki z programu partnerskiego są automatycznie wypłacane w ciągu 24h i widoczne w twoim wirtualnym portfelu – możesz więc je przeznaczyć zarówno za zakup nowych usług jak i odnowienie obecnych. Jeśli kwota w skarbonce jest mniejsza niż faktura za usługę możesz wykorzystać zebrane środki, i poprostu dopłacić brakującą kwotę dowolnym kanałem płatności

Istnieje możliwość przekazania zebranych środków z programu partnerskiego na inne konto klienta – w tym celu proszę o kontakt z autoryzowanego maila na pomoc@hostmark.pl

Copyright © 2014 - 2024 - HostMark.pl - All Rights Reserved.