Z przyjemnością informuję iż od dnia dzisiejszego na naszej stronie dostępna jest nowa oferta serwerów dedykowanych.
 Nowa oferta to przede wszystkim:

1) Serwerownia spełniająca wymagania TIER III

Od początku działalności duży nacisk kładziemy na to by miejsce w którym utrzymujemy naszych klientów spełniało wymagania dotyczące bezpieczeństwa zarówno fizycznego jak i technicznego. Ciągłość działania usługi, odporność na ataki DOS/DDOS , zaniki zasilania czy awarię jednego dostawcy łącza to podstawowe czynniki które w obecnych czasach nie są wartością dodaną a standardem wymaganym przez DC

2) Pomoc techniczna 24/7

Awarie sprzętowe w obecnych czasach to rzadkość – głównie wynika to z wysokiej jakości zastosowanego sprzętu jak i licznych testów przed uruchomieniem usługi.
Nie oznacza to jednak że takowych nie ma – w końcu to tylko sprzęt i może się popsuć.uu
W takim przypadku jesteśmy w stanie w ciągu kilku minut dokonać diagnozy i naprawy usterki bez względu na porę dnia i nocy.

3) Uproszczenie oferty do 4 modeli

“Stara” oferta (obecnie dostępna do zamówienia po kontakcie mailowym) zawierała ponad 20 różnych konfiguracji, przez co łatwo było się w nich pogubić.
Uprościliśmy ją – teraz możesz wybierać spośród 4 modeli cpu o różnych parametrach i mocy – od małego serwera z 4 rdzeniami po mocne konfiguracje z 12 cpu !
Oczywiście nadal jesteśmy w stanie przygotować dedykowaną konfigurację po kontakcie mailowym.

4) Możliwość dowolnej konfiguracji parametrów serwera.

Jedna z opcji z której jesteśmy najbardziej dumni – każdy z serwerów można na etapie zamówienia skonfigurować z dowolną ilością RAM ( od 8 do 32 GB) oraz dyskami SSD (od 240 do 960 GB) lub HDD ( od 1 do 3 TB)
Daje to możliwość przygotowania serwera pod potrzeby danego klienta bez kupowania parametrów na zapas, oraz bardzo przejrzystą politykę cenową w przypadku chęci upgrade w przyszłości.

5) Skrócenie czasu realizacji zamówienia

Większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować nie w 48, a do 12 godzin od zamówienia!
Zamawiając serwer możesz być więc pewny że otrzymasz go jeszcze tego samego dnia – skonfigurowanego i gotowego do pracy!

6)  Niższa cena przy tej samej jakości

Obniżyliśmy cenę podstawowej konfiguracji z 299 zł netto na 299 zł brutto – a jeśli doczytałeś ten artykuł do końca, i podczas zamówienia podasz kod “jesien” to otrzymasz dodatkowe 15% rabatu przy pierwszej płatności 
Liczba kodów ograniczona, więc nie czekaj – kliknij tutaj i zamów swój serwer już teraz!

Mamy nadzieję że nowa oferta przypadnie Wam do gustu .
Jeśli macie jakiekolwiek pytania to jesteśmy cały czas dostępni – wystarczy napisać na pomoc@hostmark.pl, lub podać swój numer po prawej stronie to oddzwonimy w 20 sekund.Wednesday, October 3, 2018« Powrót