Jaki hosting na pierwszego bloga?

Wiele osób zakładając bloga, ma problem z tym czy założyć go na darmowej platformie, czy może ponieść niewielkie koszty i zakupić własny hosting. Będąc w takiej właśnie sytuacji, nie da się w ledwie kilku zdaniach udzielić jednoznacznej oraz szybkiej odpowiedzi na to pytanie. Wynika to bowiem z tego, że należy zastanowić się ... Więcej »

21st Aug 2018
Jak prawidłowo wykonać pozycjonowanie strony?

Pozycjonowanie stron jest nadal bardzo ważne. Google używa odpowiednich narzędzi, aby ustalić, o czym jest dana strona internetowa i cały czas je ulepsza. To, które słowa kluczowe są pozycjonowane w rankingu stron zależy od treści – w ramach tego Google przypisuje mniejszą lub większą trafność. Jak więc prawidłowo pozycjonować ... Więcej »

14th Aug 2018
Co to jest pozycjonowanie stron ?

Pozycjonowanie stron internetowych to inaczej mówiąc szereg działań, które mają doprowadzić do tego by dana strona osiągała jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce Google. Pierwotny zamysł twórców tej wyszukiwarki był taki, aby na pierwszych pozycjach pojawiały się strony z interesującą treścią przyciągającą użytkowników, ... Więcej »

9th Aug 2018